SAMEX

W tym pomożemy:

 • Awaria kotłowni
 • Awaryjne ogrzewanie
 • Awaryjne chłodzenie
 • Tymczasowe wynajęcie kotłowni
 • Modernizacja kotłowni
 • Remont węzła cieplnego

Przegląd naszych usług:

 • Serwis dostaw na terenie całego kraju
 • Uruchomienie i montaż
 • Podłączenie zasilania
 • Koordynacja
 • Oddanie urządzenia gotowego do eksploatacji
 • Demontaż i odbiór
 • Analiza rentowności

Nasz asortyment:

 • Mobilne kotłownie do 2 500 kW
 • Mobilne chillery do 1 200 kW
 • Mobilne kotłownie parowe do 1 000 kg/h
Mobilne kotłownie do 2500kW

Nasz klasyk. Mobilne kotłownie od 40 do 2 500 kW nadają się do najróżniejszych zadań. Np. przy modernizacji systemów zasilania w ciepło, osuszaniu jastrychu, do zaopatrzenia centralnego ogrzewania, jako ciepło technologiczne lub jako ogrzewanie fermentorów do wytwarzania biogazu. Także przy organizowaniu imprez energia z kotłowni mobilnych jest wykorzystywana np. do grzania wody użytkowej lub wytwarzania ciepłego powietrza.

Mobilne chillery do 1200kW

Niska temperatura, klimatyzacja i wentylacja to zagadnienie, które staje się coraz ważniejsze. Nasz kompletny program mobilnego chłodzenia w zupełności wystarcza. Na przykład mobilne urządzenia typu split do klimatyzacji w pomieszczeniach serwerowych lub agregaty wody lodowej do chłodzenia technologicznego. Odpowiedni osprzęt taki jak urządzenia wentylacyjne, mobilne moduły pomp lub płytowe wymienniki ciepła uzupełniają nasz program.

Mobilne kotłownie parowe do 1000 kg/h

Mobilne kotłownie parowe bądź podgrzewacze cieplej wody użytkowej stanowią produkty high-end w naszej flocie urządzeń do wynajęcia. Aby poradzić sobie z bardzo wysoką temperaturą i ciśnieniem, konieczne jest zastosowanie odpowiednich konstrukcji oraz środków bezpieczeństwa. Specjalnie wykwalifikowani technicy chętnie doradzą przy realizacji projektu. Bez względu na to, czy chodzi o parę technologiczną dla przemysłu, do produkcji, czy centralnego ogrzewania – zawsze mamy odpowiednie rozwiązanie.

Działamy we współpracy z firmą Hotmobil

Specjalista w dziedzinie nowatorskiej energii mobilnej

Hotmobil Deutschland MmbH jest średniej wielkości niemieckim przedsiębiorstwem usługowym w dziedzinie mobilnego zasilania w ciepło, parę i chłodzenie. Podstawowa działalność firmy to: projektowanie, wytwarzanie, wynajem oraz sprzedaż kotłowni. W 1994 roku przedsiębiorstwo jako pierwsze w Europie rozpoczęło produkcje stacji grzewczych na skalę przemysłową. Duch pionierski i siła innowacji pozwala firmie Hotmobil ustalać nowe standardy na rynku branżowym.

Dzięki własnej sieci oddziałów i serwisów firma HOTMOBIL jest bardzo dobrze postrzegana i przekonuje fachowymi kompetencjami oraz bliskością z klientem. 70 naszych specjalistów gwarantuje swoją wiedzą fachową konsekwentne poszukiwanie najlepszych rozwiązań. W krajach Europy usługi firmy HOTMOBIL zapewniają uznane zakłady partnerskie oraz partnerzy kooperacyjni.

Zawsze w pobliżu – na sto procent!

Dziesięć oddziałów firmy Hotmobil umożliwia zaoferowanie naszym klientom elastycznej obejmującej cały kraj obsługi w zakresie mobilnego zasilania w energię. Nasze mobilne stacje energetyczne są gotowe do odbioru i do użycia przez 24 godziny na dobę, przez 365 dni w roku!

Dostarczamy to, co jest potrzebne

Oferujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Dla klienta ważne jest to, aby został dobrze zrozumiany. W tym tkwi nasza siła: Hotmobil dostarcza w krótkim czasie i bez wielkich nakładów najbardziej ekonomiczne i efektywne energetycznie rozwiązanie – doskonale dopasowane do indywidualnych potrzeb.
Rozwiązania szczególne to nasza specjalność. Dzięki posiadanym kompetencjom w zakresie projektowania i wykonawstwa oraz wyszkolonym specjalistom jesteśmy gotowi do realizacji szczególnych rozwiązań na potrzeby klienta. Technicy i inżynierowie z firmy HOTMOBIL dysponują doświadczeniem pozwalającym zgodnie z życzeniem klienta wypracować nowatorskie koncepcje z dziedziny ciepła, chłodzenia czy pary technologicznej, bez względu na to, czy dotyczy to wynajmu czy kupna naszych mobilnych stacji energetycznych.
W razie awarii Państwa kotłowni lub systemu chłodzenia jesteśmy w stanie w krótkim czasie dostarczyć odpowiednie mobilne urządzenie, które doraźnie rozwiąże problem.
Nasi specjaliści służą fachową pomocą w doborze stosownego sprzętu. Zapewniamy też bieżącą obsługę dostarczonego urządzenia oraz wszelką pomoc w zakresie jego eksploatacji.
Proszę nas zapytać, chętnie służymy radą.

pl_PL